Hakkımızda

Trafik Kazası Danışmanı; Türkiye nüfusunun artması ve ülkemizde son yıllarda araç sayısının artması sonrasında dikkatsizlik sonucu trafik kazaları olmakta bu kazalar genelde maddi hasarlı kazalar olsada çoğunda ölümlü veya yaralanmalı kazalarda olmakta bunun neticesinde kazada yaralanan sigorta şirketlerinde sigorta poliçesinde belirtilen miktarlar dahilinde trafik kazası tazminatı alabilmektedir. Ülkemizde trafik kazası mağdurlarının trafik sigortası ya da kaskolarından hakkettikleri maddi manevi trafik kazası tazminatları mağdurlar adına sigorta şirketleri ile sizin adınıza irtibata geçerek ya da avukatlar aracılığı ile mağdurların lehine sonuçlanması için takip edilerek, elinizdeki poliçede belirtilen miktarın azami ölçüde kazanımı sağlanmaya çalışılır. Trafik kazası danışmanı olarak bizim görevimiz size doğru bilgiyi vermek .

Trafik kazası sonrasında kazaya karışan kusurlu aracın trafik sigortasındaki poliçede belirtilen meblağa üzerinde eğer kaza sonucu ölüm gerçekleşmişse ölenin eşi, çocuğu veya birinci derece yakını trafik kazası tazminatı alabilmenizi sağlıyoruz buradaki amaç sizlerin mağduriyetini gidermek ve size en yüksek olan tazminat miktarını almanızı sağlamak.

Trafik kazası danışmanlık hizmetini Türkiye' nin tüm illerindeki trafik kazası mağdurlarına ücretsiz olarak vermekte tiyiz.